Protihlukové panely Akustik

Zákazky realizujeme už od 1m², zašlite nám Vašu požiadavku !

Štandardné výrobné dĺžky panelov sú 2m, 2,5m a 3m pri šírkach od 0,5m až po 1,25m.

Samozrejmosťou je aj zákazková výroba ľubovoľných rozmerov.

Panel P

Akustik P

Základná varianta našeho protihlukového panelu, ktorá bývá obvykle využívaná pre exteriérové aplikácie. Panel je vždy dodávaný vo farebnom prevedení na základe požiadavky zákazníka. Panel je vhodný k realizácii protihlukových stien, ale aj pri všetkých dalších akustických opatreniach.

Panel L

Akustik L

Odľahčená, hliníkovo-oceľová verzia panelu P, vhodná pre exteriér aj interiér. Táto varianta je vhodná pre zníženie hmotnosti v prípade potreby, je dôležité brať ohľad na zníženú mechanickú odolnosť hliníkového plechu. Pred návrhom tejto varianty nás prosím kontaktujte pre konzultáciu. Váha panelov L je o 20 až 25% nižšia oproti panelom P.

Panel D

Akustik D

Designová varianta panelu pre špeciálne inštalácie. Plná personifikácie zaručuje možnosť voľby farby tkaninového podkladu a tvaru výseku perforácie, prípadne farebných kombinácií na jednom paneli (sú možné i potlače plôch). Panel je vhodný pre interiér aj exteriér.

V prípade požiadavky klienta je možné vyrobiť z panelom AKUSTIK aj vegetačné steny na mieru. Vegetačný panel tvorí perforovaná plocha so štvorcovým rastrom vhodným na popínanie rastlín, telo panelu je oddelené zosilnenou vrstvou netkanej textílie.

Technické parametre protihlukových panelov Akustik

Technické listy pre panely sú nižšie na stiahnutie. Pre certifikáty z laboratórnych meraní nás prosím kontaktujte.

Chcete sa na niečo spýtať? Napíšte nám!

Najčastejšie otázky

V akých rozmeroch sú protihlukové panely vyrábané?

Štandardizované dĺžky sú 2000, 2500 a 3000mm pri šírkách 500-1000 mm. Na prianie zákazníka je ale možné vyrobiť prakticky akýkoľvek atypický rozmer.

Do akého prostredia sú panely určené?

Všetky varianty panelov je možné použít vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Panely sú vyrobené tak, aby ich bolo možné použiť v bytových i nebytových priestoroch.

Aké existujú farebné varianty panelov?

Naše panely bežne dodávame v celom rozsahu farebnej škály RAL vrátane špeciálnych odtieňov, ako sú metalické a reflexné farby a to v lesklom aj matnom prevedení.

Je protihlukový panel AKUSTIK vodoodolný?

Áno, panel je vodoodolný. Jeho telo je hydrofobizované v celom objeme a plášť je opatrený dvojitou povrchovou úpravou. Pre použitie vo veľmi vlhkom prostredí doporučujeme využiť panel AKUSTIK D, ktorý je vybavený vodoodpudivou fóliou.

Je možné panely využiť na výrobu krytov?

Panelom je možné opláštiť ľubovoľnú konštrukciu. Vďaka svojej mechanickej pevnosti je schopný obstáť aj v náročnejších prevádzkových podmienkach.

Ste schopný zaistiť aj montáž panelov?

Zákazku je možné realizovať formou dodávky samotných panelov alebo formou kompletnej realizácie na klúč, vrátane projektového a technického poradenstva.